ARTYKUŁ SPONSOROWANY Usługi

Firma która zajmuje się przywozem i dystrybuowaniem włoskich wyrobów spożywczych

Idealne pod względem smaku produkty włoskie dla gastronomii proponuje hurtownia North Coast. W asortymencie można znaleźć produkty topowych włoskich marek, umożliwiające przygotowanie stuprocentowo włoskich produktów w restauracji lub w pizzerii. Będą to na przykład włoskie mięsa, mozzarella buffala, sery, dojrzałe pomidory pod postacią przecieru, bądź śródziemnomorskie desery.

Na dodatek można nabywać zdrową żywność: BIO, bez laktozy oraz bez glutenu. Ta propozycja żywieniowa dedykowana jest nie tylko dla osób które doceniają smaczne i zdrowe menu, ale także dla osób zmagających się z nietolerancjami pokarmowymi. Cały asortyment jest na tyle obszerny, iż rozdzielony pozostaje na parę podkategorii.

Dzięki temu konsumenci mają możliwość szybko dokonywać transakcji. Są to takie kategorie do jakich zaliczają się: asortyment HoReCa, desery i jogurty, kawa włoska, makaron świeży, makaron, ryż i mąka, oliwy, octy i przyprawy, Owocowa Rapsodia St. Dalfour, pieczywo, produkty roślinne, produkty słodkie i słone, ryby i owoce morza, sery, sosy i pomidory, warzywa i oliwki, wędliny, wina włoskie, włoskie mocne alkohole i likiery, a także Italian Bar dla detalu. Klienci, jacy będą potrzebować prawdziwych włoskich wyrobów spożywczych najwyższej jakości, udostępnionych w atrakcyjnych cenach bez wątpienia będą usatysfakcjonowani z tego, co mogą tutaj otrzymać. Sklep internetowy rozwija się prężnie. Co ciekawe, kupują tutaj nie tylko konsumenci skoncentrowani na kuchni włoskiej.

Z uwagi na bogactwo tego, co kuchnia śródziemnomorska ma do zaproponowania, można dobierać poszczególne propozycje żywieniowe na przykład dla obiektów gastronomicznych, które serwują dania kuchni rodzimej albo dowolnej. W tej chwili przywożone są wyroby od aż 70 czołowych producentów, co sprawia, że asortyment w takim punkcie sprzedaży jest bogatszy aniżeli w przypadku sklepów konkurencyjnych.

+Artykuł sponsorowany+

ℹ️ ARTYKUŁ SPONSOROWANY

Możesz również polubić…

Dodaj komentarz