ARTYKUŁ SPONSOROWANY Usługi

Idealne pod kątem jakości produkty z Italii dla branży gastronomicznej

Firma North Coast zajmuje się przywozem oraz dystrybuowaniem włoskich produktów spożywczych. Mało tego, oferowane tu jedzenie wywodzi się z Francji, Hiszpanii, Grecji oraz z Anglii. Oferta obejmująca mozzarella włoska wyznaczona jest przede wszystkim do tych konsumentów, jacy doceniają wysoką jakość wyrobów spożywczych. Obecnie importowane są produkty od 70 wiodących wytwórców klasy premium. Większość z nich ma prawo do wyłącznej sprzedaży na rynku w Polsce, co podaną propozycję sprzedażową czyni bardziej prestiżową.

Klienci mają możliwość głównie zaopatrywać się tutaj w: kawę, sery, produkty zamrożone a także wodę. Odbiorcy podzieleni są na wyszczególnione grupy: największe sieci sklepowe, sieci sklepów delikatesowych, ponad 2100 punktów sprzedaży zajmujących się sprzedażą detaliczną, umiejscowionych w całym kraju oraz ponad 1800 klientów z rynku gastronomicznego i hotelarskiego.

Doświadczeni przedstawiciele handlowi w każdej sytuacji doradzają konsumentom, na co powinni się decydować. Kupujący mogą liczyć na obsłużenie oraz dowóz towaru aż przez 6 dni w ciągu tygodnia, ze względu na to, że North Coast ma do rozdysponowania własne zaplecze pojazdów dostawczych oraz współpracuje ze sprawdzonymi przewoźnikami zewnętrznymi. Na dostawę można oczekiwać do 24 godzin po złożeniu zamówienia. Z uwagi na to że w asortymencie znajduje się więcej niż 3000 wyrobów, można kompleksowo wyposażyć swój sklep i spodziewać się, iż to, co zamierza się w nim oferować, będzie dostępne u wskazanego dystrybutora.

North Coast proponuje, jakie są w stanie oddać urozmaicenie włoskiej kuchni. Punkt sprzedaży rozpoznawalny jest z jakościowych wywodzących się z Włoch oraz wywodzących się z obszaru państw basenu Morza Śródziemnego wyrobów. Świeże wyroby zajmują miejsce lidera. Poświadcza o tym to, że w North Coast można zakupić je w wersji dobrze przechowywanej oraz w konkurencyjnej cenie.

+Tekst sponsorowany+

ℹ️ ARTYKUŁ SPONSOROWANY

Możesz również polubić…

Dodaj komentarz