ARTYKUŁ SPONSOROWANY Pozostałe

PCO GROUP: spory asortyment zagryzek oraz urządzeń do ich przygotowania

Produkty dla branży kinowej, które proponuje PCO GROUP dostępne są w dużej ilości, a ponadto klienci mogą decydować się na to, żeby wszystko personalizować. Katalog wyrobów obejmuje: surowce do waty cukrowej, popcorn, nachosy i dipy, sosy, IceKing Slushy, słodycze i przekąski, Pick & Mix, promocje do filmów, kubki do napojów i akcesoria, maszyny i wyposażenie, okulary 3D, a także akcesoria związane z higieną i czyszczeniem. Dlatego na przykład właściciele kin mają możliwość zaopatrzyć się tutaj kompleksowo, nie tylko w pożywienie dla kinomaniaków, ale też w: maseczki, przyłbice, kominy, środki do dezynfekcji i dozowniki, środki czyszczące, serwetki, papier toaletowy, ręczniki papierowe, kosze i worki na śmieci, WC – higiena, gąbki i ściereczki, rękawice, jak i w inne z urządzeń, służące do zachowania higieny.

Nie jest znaczące, czy ktoś chce kupić całość, czy tylko przykładowe z wyrobów, może oczekiwać, iż zamówienie będzie dla niego zrealizowane sprawnie a także w oparciu o indywidualne wyznaczniki. W dodatku stali klienci mogą oczekiwać na atrakcyjne ceny. To w całości powoduje, że jeśli klient chociaż raz się tutaj zgłosi, to będzie zmotywowany do tego, aby zrobić to częściej. Zwłaszcza że utrzymane są w PCO GROUP imponujące standardy. W efekcie każdy podgrzewacz do sosu jest przekazywany do użytkowania i od razu klient zauważa, że podjął słuszną decyzję.

Oferowane wyroby są scharakteryzowane na stronie, a kiedy ktoś ma dodatkowe pytania odnośnie do oferty oraz realizacji zamówienia, to obsługa klienta każdorazowo posłuży udzieleniem wsparcia. Dla klientów istotne jest to, że mogą decydować się na zamówienie wyrobów w zakresie marki osobistej. Wówczas mogą na nich zamieścić logo albo dowolny projekt. To nie tylko rozwiązanie użyteczne, ale służące jako nośnik reklamy. Druk wykonany w oparciu o indywidualny wzór cechuje najlepsza jakość, co oddziałuje na prestiż marki zamawiającego.

+Artykuł sponsorowany+

 

ℹ️ ARTYKUŁ SPONSOROWANY

Możesz również polubić…

Dodaj komentarz