ARTYKUŁ SPONSOROWANY Sport, Turystyka

Serwis dla kamperów wynajmowanych oraz sprzedawanych w CarGO!

Serwis dla kamperów wypożyczanych oraz będących w sprzedaży w CarGO! jest dowodem na to, że marka taka de facto dba o wypożyczających. Dotyczy on nie tylko doposażenia na zewnątrz oraz w środku kabiny, lecz również gadżetów nadających się do wykorzystania w trakcie kempingu, jakie również można kupić w podanym sklepie. Specjaliści na miejscu posłużą także poradnictwem technicznym, co ma szczególne znaczenie dla osób podróżujących pierwszy raz. Klienci mają możliwość również korzystać z opcji zrobienia przeglądu zakupionego w tej firmie kampera.

Na życzenie kupującego może zostać także wymieniona tapicerka oraz eksperci zajmują się dokładnym czyszczeniem środka kabiny. Kiedy klient zdecyduje się w prezentowanej firmie dokupić dodatkowe wyposażenie, to specjaliści zajmą się też zamontowaniem: klimatyzatorów, uchwytów do telewizorów, dodatkowego ogrzewania, bagażników na rowery, radia i nawigacji, bądź kompletu paneli solarnych o dowolnej mocy. Dodatkowo proponowany jest montaż markiz na ściany i dachowych, anten satelitarnych, dodatkowych zbiorników czystej wody, bądź stacji multimedialnych.

Jak w takim razie widać, świadczenia w tej firmie są kompleksowe. Podstawową jest kamper, aczkolwiek można liczyć na sporo dodatkowych. W sklepie internetowym można kompletowaćgadżety od producentów Thule, Dometic albo ALKO. Są to wyroby, jakie powodują, że trasa będzie przyjemna. Jest ich tak wiele, że asortyment spełnia oczekiwania kupujących.

Z kolei w chwili zakupu lub wynajmowania kampera w wyposażaniu podstawowym są: zewnętrzna markiza zasłaniająca promienie słoneczne, bagażnik na rower, preparaty chemiczne do systemów sanitarnych, pełna butla z gazem, napełniony zbiornik wody czystej, ubezpieczenie AC, OC i Assistance, przyłącze prądowe i przyłącze wodne, najazdy pod koła do poziomowania samochodu kempingowego, plus klimatyzacja. Na dodatek można zamawiać: stolik i krzesła, butlę gazową, rower górski, wyposażenie do kuchni, łańcuchy do jazdy po śniegu, lodówkę kompresorową, pakiet chemii, opony zimowe, hulajnogę elektryczną, matę na zewnątrz lub kamerę GoPro z dodatkami.

+Artykuł sponsorowany+

ℹ️ ARTYKUŁ SPONSOROWANY

Możesz również polubić…

Dodaj komentarz