Motoryzacja

Jacht w Dubaju – czy opłaca się taki wynająć

Dubaj od dawna jest bardzo często odwiedzanym miejscem, ze względu na to że zaproponować może mnóstwo rodzaju atrakcji. Z pewnością nie będą się tam nudziły osoby pragnące obejrzeć niesamowite obiekty geniuszu inżynieryjnego, takie jak najwyższy budynek na naszej planecie, usypane wyspy albo Dubaj Marina. Mimo, że za granicami miasta rozciąga się pustynia, to tam również można przeżyć mnóstwo przygód, na przykład jeżdżąc na quadach albo nocując w wiosce tubylców.

Ale bardzo interesującą i ciekawą opcją będzie zwiedzanie okolic ze strony wody, tego typu Atrakcje Dubaj cieszą się w ostatnich czasach rosnącym zainteresowaniem. To bezpośrednio się przekłada na liczbę wypożyczalni, które oferują takie usługi jak Jacht Dubaj. Ich oferta jest bardzo szeroka i zróżnicowana, dzięki czemu każdy bez problemów powinien sobie coś odpowiedniego dla siebie znaleźć. Jachty o najmniejszej długości na pokład przeważnie zabierają kilka osób, dlatego nadają się bardzo dobrze na kameralną podróż w niedużym gronie. Często jachty te są wypożyczane przez pary, jakie chcą w taki sposób spędzić romantyczne chwile. Z kolei na znacznie większych jednostkach, na jakich można nawet pomieścić kilkadziesiąt osób, można zaplanować jakąś rodzinną uroczystość lub firmowy event.

Oczywiście w takich przypadkach liczyć się trzeba ze wyższym poziomem cen, lecz jak na to, co otrzymuje się w ramach usługi, to te ceny jakoś bardzo wygórowane nie są. Łodzie o najmniejszej długości wypożyczyć już można za kilkaset złotych za godzinę, w ramach tego oczywiście będzie kapitan oraz doświadczona załoga. W przypadku większych jachtów ceny też oczywiście będą wyższe, lecz z kolei na ich poziom duże znaczenie będzie miał też okres wynajmu. Dużym plusem tego rozwiązania będzie to, że taki jacht wypożyczyć już można na godzinę czy kilka godzin, ale jeśli ktoś będzie chciał, to może to nawet być kilkanaście dni. W niejednym przypadku klienci mają do dyspozycji już przygotowane pakiety, obejmujące najbardziej popularne miejsca, ale będzie też można samemu ustalić swoją trasę.

+Tekst Sponsorowany+

ℹ️ ARTYKUŁ SPONSOROWANY

Możesz również polubić…

Dodaj komentarz