Edukacja, Rozrywka

PCO GROUP: Produkty dla branży kinowej z przeróżnych sfer

PCO GROUP to firma proponująca produkty dla branży kina z różnych sfer. Dlatego można tu kupić nie tylko: surowce do waty cukrowej, prażoną kukurydzę, nachosy i sosy, IceKing Slushy, słodkości i przysmaki, kompozycje pralin, gadżety reklamowe, kubki do napojów i akcesoria, maszyny i wyposażenie, okulary trójwymiarowe, ale dodatkowo gadżety powiązane z czyszczeniem. Będą to: maseczki, przyłbice, kominy, środki do dezynfekowania i dozowniki, preparaty do czyszczenia, serwetki, papier toaletowy, ręczniki z papieru, kosze i worki na śmieci, WC – higiena, gąbki i ścierki, rękawice, jak i w innego rodzaju maszyny, które służą w utrzymaniu higieny.

Produkty są opisane na stronie, a jeśli kupujący ma dodatkowe pytania, to obsługa klienta udzieli satysfakcjonującej odpowiedzi. Dla klientów znaczące jest, że mają okazję zamówić wyroby personalizowane, w obszarze marki osobistej. Dotyczy to na równi jedzenia, jak i maszyn oraz akcesoriów takich jak opakowania do granity, a więc de facto wszystko w wybranym miejscu okaże się połączone. Urządzenia i wyposażenie do robienia popcornu, placków z tortilli z serem i Slushy sprawdzą się w kinach i w restauracjach. Duży dobór urządzeń do podgrzania i chłodzenia obejmuje urządzenia w różnych konfiguracjach oraz wymiarach.

Z tego względu można przykładowo zakupić maszynę do zrobienia nachosów w pojedynczych kawałkach lub w odgórnie wyznaczonych porcjach. Patrząc na to, że obsługa urządzeń jest nieskomplikowana, nie sprawi nikomu trudności. Klienci mają możliwość także zakupić dostępne w wersji mobilnej stoliki na zrobienie popcornu i nachosów, nadające się do wykorzystania podczas eventów w plenerze. Na tego typu zdarzenia można zamówić także specjalne maszyny do lemoniady, podgrzewacze do orzeszków Hombre, urządzenia do robienia waty cukrowej, czy siedzenia dla dzieci. To obrazowo wskazuje, że można robić kompleksowe zakupy, co jest nad wyraz wygodne i skróci okres
zaaranżowania lokalu.

+Reklama+

ℹ️ ARTYKUŁ SPONSOROWANY

Możesz również polubić…

Dodaj komentarz