Pozostałe

Wyposażenie przyczep kempingowych wypożyczanych w CarGO!

Wyposażenie przyczep kempingowych wypożyczanych w CarGO! to elementy standardowe, dzięki którym można w sposób bezpieczny a także wygodnie podróżować. Wypożyczający mają możliwość również zdecydować się na wyposażenie dodatkowe. W terminie wynajmu każdy pojazd jest po przeglądzie i czysty. W wyposażeniu głównym umieszczone są: nadająca się do założenia na zewnątrz markiza przeciwsłoneczna, bagażnik na rower, środki chemiczne do systemów sanitarnych, uzupełniona butla z gazem, napełniony zbiornik wody czystej, ubezpieczenie AC, OC i Assistance, przyłącze prądowe i przyłącze wodne, najazdy pod koła do poziomowania auta kempingowego i klimatyzacja. Wyposażenie uzupełniające to: stół i krzesła kempingowe, dodatkowa butla gazowa, rower górski, wyposażenie do kuchni, łańcuchy do jazdy po śniegu, jeszcze jedna lodówka kompresorowa, pakiet dodatkowej chemii, opony zimowe, hulajnoga elektryczna, mata na zewnątrz oraz kamera GoPro z akcesoriami. To ukazuje, iż można komfortowo odbywać podróże o każdej porze roku. Kamper pozwala na niemałą swobodę.

Wynajmujący najczęściej decydują się na kampery HOBBY i z całej Grupy Pilote. Są to modele najnowsze, jak i używane. Wypożyczanie przyczep używanych pozwala na skorzystanie z oferty CarGO! tym osobom, które nie mogą pozwalać na kupno nowego kampera. Na dodatek, proponowany jest serwis, jeśli jest to potrzebne. CarGO! to firma wyznaczająca zasady w wypożyczalnia kamperów z uwagi na kilkuletnie doświadczenie. Wnętrza w kamperach są zaprojektowane luksusowo. W efekcie nie tak duża przestrzeń jest nieodczuwalna. Na wąskich, europejskich ulicach kampery tej klasy sprawdzają się perfekcyjnie.

Klasa Comfort to modele sześcioosobowe, cechujące się pragmatycznym wyposażeniem a także ekonomią. Chętnie wypożyczają je rodziny z dziećmi. Można także wybierać kampery Prestige. Sa one półzintegrowane, a więc łączą w sobie wydajność a także wygodę. Pośród korzyści mają: ogrzewanie grawitacyjne czy klimatyzacja dla części mieszkalnej. Te kampery zalecane są dla rodzin i grup znajomych. Udostępniona jest także klasa najwyższa, wyróżniająca się stuprocentowym zaplanowaniem przestrzeni przy równoczesnym utrzymaniu licznych udogodnień. Wyposażenie w nich to między innymi: panel solarny, telewizor ledowy, klimatyzacja dla części mieszkalnej oraz ogrzewanie grawitacyjne.

+Reklama+

ℹ️ ARTYKUŁ SPONSOROWANY

Możesz również polubić…

Dodaj komentarz