Zdrowie, Medycyna

Nbot: aplikacja internetowa dla agentów nieruchomości

Nbot to aplikacja internetowa dla biur nieruchomości. Umożliwia ona wgląd do ofert prywatnych i agencyjnych, ze wszystkimi zdjęciami a także z numerami telefonów z około dwustu serwisów, co jest de facto sporą nowatorską możliwością. Takie solidne źródło wiedzy, sprawdzi się w obsłudze klienta podażowego, ale też poszukującego nieruchomości w celu nabycia lub najmu i mającego konkretne preferencje, ponieważ na tej podstawie jest opracowana jego wizja projektowa. Do aplikacji są dołączone lejki sprzedażowe usprawniające etap pozyskiwania ogłoszeń, co maksymalnie uprości obsługę klienta poszukującego nieruchomości.

Agenci nieruchomości doceniają tę możliwość, gdyż pomysły takie jak program do wyszukiwania ofert nieruchomości są opracowane świetnie. Do zalet programu zalicza: przesyłanie ofert ze zdjęciami, z około dwustu portali, wgląd do ofert prywatnych i biurowych z telefonami z serwisów, szybkie ustalenie telefonu do właściciela, informowanie o naruszeniach w umowie na wyłączność, prędkie aktualizowanie cen w ogłoszeniach otwartych, precyzyjne dookreślenie kwoty ofertowej nieruchomości oraz dostęp do ofert z pełnymi adresami.

Wskazany program to wszechstronne rozwiązanie, opierające się na łatwej obsłudze. Program dla agencji nieruchomości, agentów nieruchomości oraz rzeczoznawców majątkowych został opracowany w ten sposób, aby ich praca stała się znacznie łatwiejsza. Jego sposób obsługi jest zaprezentowany na witrynie. Do informacji ma się dostęp po zarejestrowaniu nieodpłatnego konta. Pośrednik nieruchomości może wysłać oferty prędko, dodatkowo modyfikując je na własne. W efekcie zobowiązania zawodowe realizuje sprawniej.

Agenci nieruchomości mogą skontrolować, kto i w jakiej cenie promuje domy, co pozwala działać lepiej niż konkurenci branżowi. W aplikacji znajdują się wszystkie nieruchomości osób prywatnych wystawione od 2018 roku a także ogłoszenia wystosowane przez agencje, w związku z tym żadnych ogłoszeń nie można ominąć.

+Artykuł Sponsorowany+

ℹ️ ARTYKUŁ SPONSOROWANY

Możesz również polubić…

Dodaj komentarz