Pozostałe

Dokładnie wytypowany asortyment zawierający akcesoria do tenisa oraz badmintona

Profesjonalnie wykonany sprzęt do tenisa i badmintona od firmy Yonex sprzedawany jest w Polsce w sklepie krajowego przedstawiciela handlowego. Kupujący chętnie zdecydowani są na rakiety tenisowe z 3 serii: EZONE NEW DEEP BLUE, VCORE NEW TANGO RED i VCORE NEW PRO. Rakiety EZONE wyróżnia niemały komfort grania oraz duża siła uderzenia. VCORE to rakiety umożliwiające większą kontrolę gry, odczucie każdego ruchu i wyróżniające się idealną rotację.

Wszystkie wyroby są szczegółowo scharakteryzowane w sklepie, a więc nabywcy nie powinni mieć problemu z odnalezieniem czegoś, tym bardziej, iż cechy rakiet mają możliwość konsultować ze sprzedawcą. Opisane są: osoby pod względem stopnia posiadających umiejętności mogące zrobić użytek z rakiet oraz zastosowane w nich technologie. Yonex wytwarza też rakiety do badmintona, jakie są naginane są z pełną mocą. Dostępne serie tych rakiet to: Astrox, Nanoflare, Duora, Voltric, Arcsaber, Musce Power oraz Basic. Do każdej z nich dodawana jest informacja dotycząca sposobu przeplatania naciągania.

Mocny materiał wytwórczy pozwala się spodziewać, iż zakupione buty do badmintona sprawdzą się przez długi czas. Nie jest znaczące, czy ktoś będzie grała w tenisa bądź w badmintona amatorsko, bądź profesjonalnie, gdyż niezależnie od tego, wyszuka gadżety dobrane do zdolności i nawyków gry. Firma Yonex produkuje również obuwie do tenisa, jakie doceniają zarówno początkujący, jak i profesjonalni gracze. W sklepie polskiego dystrybutora udostępnione są modele damskie, jak i dla panów.

Obuwie jest ergonomiczne, zrobione są z trwałych tworzyw i jednocześnie wygląda modnie. Komfortowa podeszwa umożliwia komfort w grze. Szczególnie modele butów Yonex Power Cushion gwarantują stabilną grę na kortach tenisowych. Buty mają miękkie dopasowanie, a podeszwy są wykonane z miękkiego materiału dopasowującego kształt pod wpływem ciepła. Warto więc sprawdzić cały katalog produktów i wytypować coś pod swoje upodobania.

+Tekst Sponsorowany+

ℹ️ ARTYKUŁ SPONSOROWANY

Możesz również polubić…

Dodaj komentarz